Transfer sihirbazı!

Galatasaray’daki futbolcuların etkileyici performansı, Avrupa’daki takımların dikkatini çekiyor ve transfer tekliflerinin artmasına sebep oluyor.

Galatasaray hakkında Socrates Dergi’nin yorumcusu Mehmet Demirkol değerlendirmelerde bulundu. Demirkol, “Torreira’yı kim transfer etmek istese şaşırmam. Herkes isteyebilir. Zaten Arsenal gibi büyük bir kulüpte oynamışlığı var” dedi.

“Kazımcan Karataş son iki haftadır harika bir performans sergiliyor, genç bir oyuncu, onun için teklifler gelebilir. Kerem’e de ilgi olabilir. Yani herhangi bir oyuncuya teklif gelmesi beni şaşırtmaz. Herkes olağanüstü bir oyun sergiliyor. Kime gelirlerse şaşırmam” şeklinde devam etti.

En kritik noktanın Icardi olduğunu belirten Demirkol, onu almanın mümkün olup olmadığını ve maaşının nasıl karşılanacağını sorguladı. Yüksek maaşlar söz konusu olduğunu ifade eden Demirkol, daha önce Sneijder ve Drogba gibi oyunculara da yüksek maaşlar ödendiğini, ancak o dönemde doların değerinin 3-4 TL civarında olduğunu, şu anda ise 20 TL olduğunu belirtti. Gelecek haftaların neler getireceğini bilemediklerini vurguladı.

Ayrıca, Icardi’nin transferi konusunda önceleri şüpheleri olduğunu ifade eden Demirkol, sezon başında cesaret edemeyeceğini düşündüğünü ancak bu konuda Galatasaray Sportif Direktörü Erden Timur’un yeteneğini takdir etmek gerektiğini sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir