Trabzonspor’da çifte bomba birden!

Trabzonspor, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına hız vererek takımın gücünü artırmak için çaba harcıyor. Başkan Ertuğrul Doğan’ın açıklamalarına göre, takımın şampiyonluk yarışında iddialı olması için 2 bomba transfer yapacaklarını söyledi.

Bu transferlerin hedefleri arasında Ukraynalı forvet Artem Dovbyk ve Hırvat sol kanat oyuncusu Mislav Orsic bulunuyor.

Artem Dovbyk, Trabzonspor’un uzun süredir takip ettiği bir isim. Dnipro ile sözleşmesi bu yılın aralık ayında sona erecek olan 25 yaşındaki oyuncu, daha önce Avrupa’da kariyerine devam etmek istediğini açıklamıştı.

Ancak, henüz yurt dışından bir teklif alamayan Dovbyk, Trabzonspor ile yeniden görüşme talebinde bulundu. İkinci bomba transfer hedefi Mislav Orsic ise 30 yaşındaki Hırvat sol kanat oyuncusu. Southampton ile 2025 yılına kadar sözleşmesi bulunan Orsic, Trabzonspor tarafından kiralama teklifi ile takıma dahil edilmek isteniyor.

Başkan Ertuğrul Doğan, transfer çalışmalarını sezon sonu bitmeden tamamlamayı planlıyor. Takımın hedefi, sağ ve sol bek, 2 stoper, 1 ön libero, 1 merkez orta saha, 1 kanat oyuncusu ve 1 de santrfor olmak üzere 8 transfer yaparak takımın yüzünü değiştirmek. Trabzonspor taraftarları, Başkan Doğan’ın açıklamalarından oldukça heyecanlandı ve yeni sezon öncesi takımın güçleneceği umutları arttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir