Trabzonspor’da Belotti Bombası


Trabzonspor, gelecek sezon için transfer çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor ve son olarak İtalyan golcü Andrea Belotti ile ilgilendiği duyuruldu. Fırtına’nın özellikle forvet bölgesinde arayışlarına devam ettiği belirtiliyor ve Belotti ismi bu kapsamda ön plana çıkmış durumda.

Football-İtalia sitesinin haberine göre, Trabzonspor’un İtalyan yıldız golcü Belotti’nin radarında olduğu açıklandı. Haberde ayrıca Roma’nın kadrosundan göndermek istediği 29 yaşındaki futbolcu ile Trabzonspor’un yakından ilgilendiği ifade edildi.

Andrea Belotti’nin Roma ile olan sözleşmesi 2025 yılında sona eriyor ve bonservis bedelinin 8 milyon Euro seviyesinde olduğu belirtiliyor. Ancak Trabzonspor’un oyuncuyu bonservissiz şekilde almayı hedeflediği ifade ediliyor.

Bu transfer haberleriyle birlikte Trabzonspor’un forvet hattını güçlendirmek için ciddi adımlar attığı ve Andrea Belotti gibi deneyimli bir golcüyü kadrosuna katmak istediği görülüyor. Ancak her transferde olduğu gibi bu transferin de gerçekleşmesi için çeşitli müzakerelerin yapılması ve anlaşma sağlanması gerekecektir. Transfer sürecinin nasıl ilerleyeceği ve sonuçlanacağı merakla takip ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir