Şenol Güneş bizzat konuştu

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Trabzonsporlu Yusuf Yazıcı’yı transfer etmek için büyük bir hedef belirledi. Trabzonspor’da istenmeyen duruma düşen Yusuf Yazıcı, resmi olarak Beşiktaş’a transfer olmak üzere…

Beşiktaş’ın ilgisi devam eden Yusuf Yazıcı için Şenol Güneş’in isteği, yetenekli 10 numara pozisyonunda büyük bir aşama kaydedildiğini gösteriyor.
Geçmiş dönemde Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, Yusuf Yazıcı ile anlaşmanın sona erdiğini ve birkaç oyuncunun ayrılacağını açıklamıştı. Şimdi, Trabzonspor’daki kiralık sözleşmesi sona eren Yusuf için olasılıklar daha netleşiyor!

Uzun süredir Yusuf ile ilgilenen Beşiktaş, Lille ile temaslarını yoğun bir şekilde sürdürüyor ve transferi makul bir bonservis bedeliyle sonuçlandırmak istiyor.
Yusuf Yazıcı’nın Lille’de sadece 1 yıllık sözleşmesi kaldığı için, Lille’in transfer konusunda olumlu bir yaklaşım sergilemesi ve kullanamadığı oyuncunun önünü açması bekleniyor. Aksi takdirde Yusuf, önümüzdeki yaz Fransa’dan bedava ayrılacak.
Beşiktaş yönetimi, Şenol Güneş’in etkisiyle Yusuf Yazıcı’nın eski günlerine döneceğine inanıyor ve transfer görüşmelerinin olumlu geçtiği belirtiliyor. Yusuf Yazıcı’nın transferinin gelecek haftalarda resmi olarak açıklanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir