Samet Akaydın Trabzonspor’da

Fenerbahçe’nin son haftalarda yaşadığı savunma sorunlarından biri olan Samet Akaydın, sezon sonunda takımdan ayrılmayı planlıyor. Bu gelişmenin ardından oyuncunun menajeri, Akaydın’ı Trabzonspor’a önerdi. Trabzonspor yönetimi, bonservis ödemeden transfer yapma fırsatını kaçırmamak adına Akaydın’ı kadrolarına katmayı düşünüyor.

Trabzon doğumlu olan Samet Akaydın’ın altyapısı da Trabzonspor’da yetişti. Ancak oyuncu Adana Demirspor forması giyerken Trabzonspor’un gündemine gelmiş fakat transfer gerçekleşmemişti. Fenerbahçe’ye transfer olan 29 yaşındaki savunmacı, bu sezon toplamda 33 maça çıktı ve 2 gol attı. Ayrıca bir kez de A Milli Takım formasını giydi.

Trabzonspor’un Samet Akaydın transferi için ne kadar bir bedel ödeyeceği henüz net değil. Ancak kulübün bonservis ödemeden transfer yapma olasılığı, daha fazla oyuncuya para harcama konusundaki isteksizliğini yansıtıyor. Trabzonspor gelecek sezon için kadrosunu güçlendirmeye devam ederken, Samet Akaydın’ın takıma katılıp katılmayacağı merak konusu haline geldi. Trabzonspor taraftarları arasında heyecan yaratan bu transfer iddiası, yeni sezon planlamaları için de konuşulmaya başlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir