Rıdvan’ın Yeni Takımı Belli Oldu

Yeni sezon için güçlü bir takviye yapmayı planlayan Galatasaray, önümüzdeki günlerde eski Beşiktaşlı futbolcu Rıdvan Yılmaz’ı transfer etmeyi hedefliyor. 22 yaşındaki oyuncunun İskoçya’da hayal kırıklığı yaşadığı belirtilse de, Galatasaray’ın Rıdvan’ın bonservisini almayı düşündüğü ifade ediliyor.

Rıdvan Yılmaz, özellikle Beşiktaş formasıyla Süper Lig’de gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmiş ve Rangers’a transfer olmuştu. Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk’un da beğendiği genç futbolcu, Sarı-Kırmızılılar tarafından milli takıma geri döndürülmek isteniyor. Bu nedenle kulüp, önümüzdeki günlerde hem oyuncuyla hem de Rangers kulübüyle masaya oturacak.

Rangers cephesinde ise Rıdvan Yılmaz’dan istenilen verimin alınamadığı ve ayrılık fikrine sıcak bakıldığı belirtiliyor. Galatasaray’ın Rıdvan’ın bonservisi için 4 milyon Euro ödeyeceği ifade edilse de, Glasgow Rangers bu transferden zarar etmek istemese de 1-2 milyon Euro arasında bir miktarla işin bitirilmesinin planlandığı belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir