Pepe Beşiktaş’a Geliyor

Beşiktaş, Arsenal’in yıldızı sağ kanat oyuncusu Nicolas Pepe ile ön anlaşmaya vardı.

Siyah-beyazlı ekip, Pepe ile 2,5 milyon Euro garanti ücret artı bonuslar sahibi 3 yıllık sözleşme imzaladı. Ancak, Pepe’nin Arsenal ile olan sözleşmesi henüz sona ermediği için Beşiktaş, şampiyon kulübüyle ayrılıp boşalmayı bekliyor.

28 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Nicolas Pepe, geçen sezon takımı Fransız Nice’de kiralık olarak kurtuldu ve Arsenal menajeri Mikel Arteta’nın yeni sezon açılışlarında düşünüldü. Oyuncunun takım kampına da alınmadığı ve kulübüyle 1 yıllık sözleşme bulunuyor. Kiralık olarak başka bir takıma gidemeyeceği için Pepe, Arsenal’den ayrılmak zorunda.

Beşiktaş’ın Nicolas Pepe transfer için oyuncu menajeri geçişlerinde bulunduğu ve ön anlaşmaya varıldığı belirtiliyor. Beşiktaş yönetimi, Pepe’nin bedelsiz olarak ayrılma cezası veren oyuncu menajerinden bu büyümesini tutmasını bekliyor. Pepe, kariyeri boyunca sağ kanatta olduğu kadar santrfor hattında da forma giyebilme tablosuna sahip ve golcü bir oyuncu olarak biliniyor.

Eğer transfer gerçekleşirse, Beşiktaş’ın hücum hattında önemli bir güç kazanacağı ve Şenol Güneş’in istediği alternatifli kadroya katkı sağlayacağı görülüyor. Ancak, transferin tamamlanması için Nicolas Pepe’nin Arsenal ile ayrılmasının sonuçlanması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir