Ozan Tufan Beşiktaş’ta

Beşiktaş, yeni sezon transfer çalışmalarını sürdürerek kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Teknik direktör Şenol Güneş’in talebi üzerine yapılan araştırmalar sonucunda milli futbolcu Ozan Tufan’ın transferi için anlaşmaya varıldı.Beşiktaş, Avrupa kupalarına katılma hakkını elde ederek sezonu üçüncü sırada tamamladı.

Takımı güçlendirmek amacıyla yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdüren siyah-beyazlılar, orta saha bölgesinde Josef’in ayrılmasıyla bir eksiklik yaşadı. Şenol Güneş, bu bölgeye transfer yapılmasını yönetimden talep etti.

Yönetim, Şenol Güneş’in raporu doğrultusunda hızlı bir şekilde harekete geçti ve milli futbolcu Ozan Tufan’ın transferi konusunda anlaşma sağladı. Ozan Tufan, kariyerine İngiltere’nin Hull City takımında devam etmektedir.

Beşiktaş yönetimi, anlaşmanın ardından Ozan Tufan’ın bonservisi için Hull City ile görüşmelere başladı. Transfer sürecinin detayları ise henüz netlik kazanmamıştır.

Ozan Tufan, daha önce Şenol Güneş ile birlikte çalışmış ve kariyerinin en iyi dönemlerinden birini yaşamıştı. Milli futbolcunun Beşiktaş’a gelmeyi çok istediği ve bu transferin gerçekleşmesinden mutluluk duyduğu ifade ediliyor.

Beşiktaş’ın Ozan Tufan transferiyle orta saha bölgesini güçlendirmesi ve takımın hedefleri doğrultusunda daha iddialı bir sezon geçirmesi beklenmektedir. Taraftarlar da yeni transferin takıma katkı sağlayacağı ve başarılara yardımcı olacağı umuduyla heyecanla transfer sürecini takip etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir