Ghezzal devri kapanıyor

Bu sezon sürekli sakatlık sorunlarıyla mücadele eden Rachid Ghezzal’ın Beşiktaş’tan ayrılma ihtimali gündeme geldi. Cezayir basını, Ghezzal’ın yeni bir takım bulmak zorunda kalabileceğini bildirdi.

Beşiktaş forması altında geçirdiği sakatlıklar nedeniyle bu sezon fazla şans bulamayan Rachid Ghezzal’ın, sezon sonunda satılacağı iddiaları ortaya atıldı.

Cezayir medyası Fennec Football’ın haberine göre, siyah-beyazlı takımdaki ilk iki yılında oldukça başarılı bir performans sergileyen Ghezzal, bu sezon sık sık sakatlandı ve bir ameliyat geçirmek zorunda kaldı, bu da büyük ölçüde sezonunu kaçırmasına yol açtı.

Cezayirli yıldızın yaşadığı fiziksel sıkıntıların yanı sıra nispeten yüksek bir maaşa sahip olması da Beşiktaş yönetimini zorladı ve futbolcunun satışına olumlu bakıldığı iddia edildi. Haberde, Rachid Ghezzal’ın yaz transfer döneminde yeni bir takım bulmak zorunda kalabileceği belirtildi.

31 yaşındaki futbolcu, bu sezon 11 maçta forma giydi ve 2 gol atıp 3 asist yaptı.

Rachid Ghezzal’ın Beşiktaş kariyeri, sakatlıkların etkisiyle beklenenden daha zorlu bir sezon geçirmesine neden oldu. Yüksek maaşının da kulübü zorladığı belirtilirken, önümüzdeki dönemde Ghezzal’ın yeni bir takımda şansını denemesi gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir