Fırtına’ya Süper Golcü Geliyor

Bu sezon Süper Lig’e yükselen Yılport Samsunspor’da, başarılı forvet oyuncusu Douglas Tanque için birçok takımın ilgisi var. 1. Lig’de gösterdiği performansın yanı sıra fizik gücüyle de öne çıkan Tanque, Trabzonspor’un dikkatini çekti.

Forvet hattında fiziksel gücü yüksek ve ceza sahası golcüsü arayan Nenad Bjelica, Trabzonspor’un maddi imkanlarına göre en iyi oyuncuları takip ediyor. Türkiye Ligi hakkındaki açıklamalarında, ligi ve ülkeyi tanıyan oyunculara öncelik verilmesi gerektiğini belirten Bjelica, daha alt liglerde heyecan ve başarı arayan oyuncuların tercih edilmesi gerektiğine dikkat çekiyor.

Bu nedenle, Bjelica’nın ilgi alanında Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, İsrail ve Kıbrıs Rum Kesimi ligleri yer alıyor. Bjelica’nın ilgisini çeken bir diğer oyuncu ise Samsunspor ile Süper Lig’e yükselme başarısı elde eden ve önemli bir rolü olan Douglas Tanque.

Bjelica, oynamayı planladığı 3-5-2 sisteminde, Samsunspor’un başarılı Brezilyalı forvet oyuncusunun doğru bir seçim olabileceğine inanıyor. Tanque’yi daha yakından izlemek ve Samsun’daki hayatı hakkında bilgi edinmek için scout ekibine talimat verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir