Fırtınada Djaniny Krizi

Trabzonspor’da bugün yapılan antrenmanda yer almayan oyunculardan biri, geçtiğimiz sezon kiralık olarak Suudi Arabistan takımlarından Sharjah FC’ye giden Djaniny oldu.

Kamp çalışmalarının başlamasına rağmen oyuncu Trabzon’a gelmedi. Geçtiğimiz günlerde Trabzonspor’u takipten çıkardığı anlaşılan Yeşil Burun Adalı futbolcunun şu anda transfer görüşmeleri yaptığı öğrenildi.

Sharjah FC’nin Djaniny için satın alma opsiyonu bulunmasına rağmen henüz bu opsiyonu kullanmak için adım atmadıkları belirtiliyor. Oyuncu ise Trabzonspor’a geri dönmek konusunda sıcak bir tutum sergilemiyor. Bu gelişmeleri takip eden Teknik Direktör Nenad Bjelica, böyle bir tutum sergileyen bir oyuncuyu kadroda istemediğini ifade etti. Djaniny’nin menajeri ise çalışmalarına devam ediyor.

Djaniny’nin Trabzonspor’a dönüş ihtimali belirsizliğini korurken, kulüp ve teknik heyet geleceğine ilişkin alternatif planlar üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Transfer görüşmeleri devam eden Djaniny’nin son kararının hangi yönde olacağı önümüzdeki günlerde netlik kazanacaktır. Trabzonspor camiası ve taraftarlar ise bu konudaki gelişmeleri yakından takip etmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir