Fırtına Yankı Yapacak Transferi Bitirdi

Spor dünyasındaki transfer hareketliliği sürerken, Trabzonspor’un hedefi İrfan Can Eğribayat oldu. Fenerbahçe’nin başarılı file bekçisi Miha Zajc’ın ardından bordo-mavili ekip, genç kaleciyi transfer listesine aldı. Sabah gazetesinde yer alan habere göre, Trabzonspor, 24 yaşındaki İrfan Can Eğribayat için çalışmalara başladı.

Geçen sezon Göztepe’den Fenerbahçe’ye kiralanan İrfan Can Eğribayat, Altay Bayındır’ın sakatlanması sonrasında kalede şans buldu ve gösterdiği performansla takdir topladı. Avrupa’dan bazı kulüplerin de ilgisini çeken başarılı kaleci, Trabzonspor’un radarına takıldı.

Trabzonspor, bu sezon gösterdiği performansla birlikte transfer çalışmalarını sürdürüyor. İrfan Can Eğribayat’ın transferi için kulübün yoğun bir şekilde çalıştığı belirtilirken, Fenerbahçe’nin de genç kaleciyi takımda tutmak istediği ifade ediliyor.

Trabzonspor, İrfan Can Eğribayat’ı kadrosuna katabilirse kaleci bölgesindeki sıkıntısını büyük ölçüde çözecek gibi görünüyor. Başarılı bir sezon geçiren ve Fenerbahçe’de de iyi performans sergileyen genç kalecinin Trabzonspor’a transferi için ilerleyen günlerde gelişmelerin yaşanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir