Fener’in Yıldızı Trabzonspor’a Geliyor

Trabzonspor, bu sezon hedeflenen başarıyı elde edememesinin ardından yeni sezonda iddialı bir kadro kurmak için çalışmalarına hız verdi. Kulübün gündemine, bonservisi Fenerbahçe’de olan iki futbolcu geldi.

Bordo-mavililer, Fenerbahçe ile sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Miha Zajc ve Dimitrios Pelkas ile temas halinde olduğu öğrenildi. Fenerbahçe’nin ise henüz herhangi bir somut adım atmadığı ancak sözleşmeleri sona erecek her iki oyuncuya da yeni bir teklif sunmadığı belirtiliyor.

Trabzonspor’un, Zajc ve Pelkas için nabız yoklamaya başladığı ve uygun şartların oluşması halinde bonservis bedeli ödemeden transferleri bitirmeye çalışacağı iddia ediliyor. Kulübün bu hamlesiyle birlikte, takımın orta saha ve hücum hattını güçlendirmesi hedefleniyor.

Söz konusu iki oyuncunun, Fenerbahçe’deki performanslarına rağmen Trabzonspor tarafından transfer edilmek istenmesi, takımın önümüzdeki sezon iddialı bir kadro oluşturma konusundaki kararlılığını ortaya koyuyor. Kulüp yetkilileri, Zajc ve Pelkas’ın transferinde başarılı olmayı hedefliyor ve taraftarların beklentilerini karşılamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir