Ertuğrul Doğan ilk transferini yapıyor!

Trabzonspor, geçtiğimiz sezonu iki kupa ile tamamlamasına rağmen, yeni sezona kötü bir başlangıç yaptı. Takımda kötü gidişat devam ederken, hem başkan hem de teknik direktör değişikliği yaşandı. Ancak Fırtına, sezonu en iyi yerde bitirmek için çalışmalarına devam ediyor ve yeni sezonda iddialı bir kadro kurmak için harekete geçti. Ertuğrul Doğan, transfer çalışmalarına başladı ve Trabzonspor’un ilk transfer hedefi, sezon sonunda serbest kalacak olan Fildişi Sahilli forvet Jean-Philippe Krasso oldu.

Bjelica’nın onayı sonrasında resmi temaslara başlanacak olan transfer için, Trabzonspor yönetimi teknik direktör Nenad Bjelica’nın takımda kalıp kalmayacağına karar vermesini bekliyor. Hırvat teknik adamın forvet hattı başta olmak üzere, defansif orta saha, sağ ve sol bek bölgelerine takviye yapmak istediği bilinirken, Jean-Philippe Krasso transferi için Bjelica yönetimle görüşmeler yaptı.

Trabzonspor’un transferdeki hedefi Jean-Philippe Krasso’nun mukavelesi, sezon sonunda bitecek. 25 yaşındaki forvet oyuncusu, Fransa 2. Lig ekiplerinden Saint-Etienne forması giyiyor ve kulübünün teklifini henüz kabul etmedi. Bjelica’nın onay vermesinin ardından Krasso’nun menajeriyle resmi görüşmeler yapılacak.

Trabzonspor yönetimi, iddialı bir kadro kurarak yeni sezona hazırlanmak istiyor. Jean-Philippe Krasso transferi, takımın forvet hattına katkı sağlaması açısından önem taşıyor. Fırtına, sezon sonunda en iyi yerde bitirmek için çalışmalarını sürdürecek ve transfer dönemi boyunca takımı güçlendirmek için fırsatları değerlendirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir