Bruno Petkovic Trabzonspor’da

Trabzonspor’un yeni teknik direktörü Nenad Bjelica, takımın geleceğiyle ilgili çalışmalarına başladı. Mevcut kadrodaki oyuncuların durumunu değerlendirerek savunma, orta saha ve forvet hattında yapılması gereken takviyeleri belirleyecek olan Hırvat teknik adam, başarılı kariyeriyle bilinen Bruno Petkovic’i forvet hattı için öneriyor.

Trabzonspor’un başkanı Ertuğrul Doğan, Bjelica ile yaptığı toplantıda, takımın şampiyonluk sezonundaki görüntüleri tekrar yakalamayı hedeflediklerini belirtmişti. Yönetim kurulu da Bjelica’nın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına başlayacak.

Bjelica’nın maliyeti düşük oyuncuları parlatmasıyla bilinen bir teknik direktör olduğu ve bu tarz futbolcuları Trabzonspor’a kazandırmayı planladığı belirtiliyor. Trabzonspor’un altyapı konusuna büyük önem verdiği ve Bjelica’nın da bu konuda olumlu görüşlere sahip olduğu ifade ediliyor.

Bruno Petkovic’in Bjelica için özel bir yeri olduğu ve Trabzonspor’un forvet hattı için onu düşündüğü de gelen haberler arasında. Ancak oyuncunun yüksek piyasa değeri transferi zorlaştırıyor. Bjelica’nın kulüp ve oyuncuyla yapacağı görüşmelerde transferin gerçekleşmesine olumlu katkı sağlaması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir