Borini Ayrılmak Niyetinde

Süper Lig takımlarından Fatih Karagümrük, sezon sonu gelmeden yaprak dökümüne başladı. Takımın teknik direktörü Pirlo’nun ardından golcüleri Borini de başka bir adres bulacak.

İtalyan gazeteci Di Marzio’nun haberine göre, Borini ve Karagümrük kulübü ayrılık konusunda anlaşmaya vardı. Borini’nin yanı sıra kiralık oyuncular Batuhan, Ebrima Colley ve Ricci de Kırmızı-Siyahlı kulüple devam etmeyecek. Fatih Karagümrük’te 2.5 sezon geçiren Borini, 75 maçta görev aldı ve 36 gol ile 15 asistlik performans sergiledi.

Devre arası transfer döneminde Beşiktaş ve Trabzonspor, Fatih Karagümrük ile görüşmeler yapmış ancak anlaşma sağlayamamıştı. Galatasaray ve Fenerbahçe de başarılı İtalyan oyuncuyu kadrolarına katmak için Karagümrük ile temas halinde olmuş, ancak bonservis konusunda anlaşma sağlanamamıştı. Son olarak en yakın ilişkiyi sürdüren takım ise Beşiktaş oldu. Bu sebeple 32 yaşındaki İtalyan yıldızın, Beşiktaş’a daha olumlu yaklaştığı öğrenildi. Ancak Beşiktaş yönetimi acele etmek istemeyerek risk almaktan kaçınıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir