Beşiktaş’ta Amartey sevinci

Beşiktaş, transfer çalışmalarını sürdürerek uzun süredir kadrosuna katmak istediği bir yıldız isimle anlaşma noktasına geldi. Tecrübeli oyuncunun kısa bir süre içinde İstanbul’a gelmesi bekleniyor.

Savunma hattına takviye yapma konusunda öncelikli aday olarak gösterilen isim ise Daniel Amartey’di. Premier Lig’den düşen Leicester City ile sözleşmesi sona eren Daniel Amartey hakkında görüşmeler devam ediyordu.

Mutlu Son Yakın!

Beşiktaş, uzun bir süredir görüşmelerini sürdürdüğü Daniel Amartey ile mutlu sona çok yaklaştı. İngiltere’den Leicester City ile kontratı bitecek olan bu yıldız oyuncu için yoğun bir çaba harcanıyor. Ganalı futbolcu, bonservisi elinde olduğu için imza parası talep etmesi nedeniyle görüşmeler tıkanmıştı, ancak tarafların orta yolu bulmasıyla yeniden başladı.

İstanbul’a Bekleniyor

İmza parası konusundaki sorunların ortadan kalkmasıyla birlikte Daniel Amartey transferinde anlaşma yakın görünüyor. 29 yaşındaki futbolcunun yakın bir zamanda İstanbul’a gelmesi bekleniyor. Ganalı oyuncu, geçtiğimiz sezon Leicester City’de 24 maçta forma giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir