Bakayoko Trabzonspor’a Geliyor

Trabzonspor’un orta saha arayışlarına sürpriz bir isim önerildi.

Milan forması verilen Fransız oyuncu Tiemoué Bakayoko, metnin sona ermesinin ardından serbest kalması ve kendisine uygun bir kulüp arıyordu. Menajerlerinin damarlarıyla Trabzonspor’un dikkatini çekeceği belirtildi. 28 yaşındaki orta saha oyuncusu, maddi şartlar ikinci plana atarak forma şansı bulabileceği bir takımda kariyerine devam etmek istediğini ifade etti.

Geçen sezon Serie A takımlarından Milan’da forma verilen 1.90 boyundaki Bakayoko, sadece 3 maçta görev alabilmişti. Bu sezon daha fazla sahada olmak isteyen Bakayoko’nun menajerleri, Türkiye dahil birçok kulübe önerilerinde bulundu.

Tiemoué Bakayoko, 17 Ağustos 1994 doğumlu bir orta saha oyuncusudur. Fransa Milli Takımı’nda da forma giymiştir. Milan’da oynamakta olan Bakayoko’nun sözleşmesi 30 Haziran 2023 tarihinde sona erecektir. Kariyerine Rennes alt yapısında başlayan Bakayoko, Monaco, Chelsea, Milan ve Napoli gibi takımlarda da forma giymiştir. Trabzonspor’un bu oyuncuyu kadrosuna katmak için düşünmeye devam ettiği görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir